BarCom AS leverer gode løsninger for profesjonell merking, datafangst og sporing som gir sikker og effektiv drift for våre kunder

BarCom AS ble etablert i 1998, og fusjonerte med BarCom Holding AS pr. 1 September 2019. Tidligere søsterselskap BxSoftware ble kjøpt ut i 2018 og Barex Distribution ble i 2015 kjøpt opp av EET Europarts.

Selskapet er en etablert leverandør av datafangst- og merkesystemer til industrien.

Vi tilbyr både standard og skreddersydde løsninger basert på vår kompetanse og erfaring, i tillegg til forbruksmateriell og teknisk service. Markedet er i en positiv utvikling, drevet av både krav om sporbarhet fra myndighetene, samt effektivisering.

Morten Bakken
Adm.Dir/Daglig Leder

Telefon: +47 913 23 890
e-post: morten@barcom.no

Salg

Kari Margrethe Sundet

Telefon: +47 404 08 936
e-post: kari@barcom.no

Kjetil Mathiassen

Telefon: +47 406 91 575
e-post: kjetil@barcom.no

Terje Gulbrandsen

Telefon: +47 404 08 935
e-post: terje@barcom.no

Service/Support

Dag Bjørndalen
RMA

Telefon: +47 940 04 720
e-post: dag@barcom.no

Hans-Petter Hoel

Øyvind Solli

Administrasjon

Hege Granheim

Telefon: +47 67 97 83 20
e-post: hege@barcom.no

Susanne Lie

Pål Hesland
Lager

Stine Iversen
Markedskoordinator

All search results